Firma P.U.H. Trans-Hamera powstała w 1985 roku i po dzień dzisiejszy działa z powodzeniem na międzynarodowym rynku transportowym. Przedmiotem działalności firmy są międzynarodowe usługi transportowe i dystrybucja, które obejmują obszary Europy: Anglii, Belgii, Holandii, Niemiec, Danii, Szwecji.

Gwarantujemy Państwu
wysoki poziom obsługi, terminowość i kompleksowość wykonania wszystkich usług.
profesjonalne wykonanie poleconych nam usług, jak również zapewniamy doradztwo w dziedzinie transportu
rzetelność wykonywania usług i terminowe rozliczenia finansowe

Nasze atuty:
ogromne doświadczenie w międzynarodowym transporcie towarowym. Umiejętności i działania zmierzające do uzyskania pełnej satysfakcji klienta sprawiają, że posiadamy sprawdzoną pozycję na rynku transportowych. Przez okres działalności wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych firm.
profesjonalna obsługa i organizacja przewozu. Transport towarów realizowany jest nowoczesnymi i ekologicznymi samochodami obsługiwanymi przez doświadczonych kierowców z którymi utrzymujemy stały całodobowy kontakt.
wieloletnie doświadczenie z firmami działającymi w systemie just-in-time, takimi jak firmy produkujące części samochodowe dla których dostawa musi byc zawsze na czas.
dostosowanie floty i procesów transportowych do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. nasze pojazdy mogą być podstawiane pod załadunek przez 24h na dobę, we wszystkie dni tygodnia
posiadamy magazyny przeładunkowe

 
P.U.H. Trans-Hamera Kazimierz Hamera, Ul. Kościuszki 20, 58-260 Bielawa; Tel: 74 8 319975, Fax: 74 831 99 75, Kom: 602 454653; Klienci zagraniczni: 0048 600 260 272, Księgowość: 74 831 62 60

Copyright © 2020. . Designed by POSITIVE COMMUNICATION